KONST / Litografier / Grafiskt blad 14098031

nr 1409 8031

Daniel Vandinja

(f. 1973), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, Figurkomposition. Signerad, numrerad 62/100, oramat löst blad, 30x40 cm

Daniel Vandinja, svensk bildpedagog bildkonstnär född 1973.

Utrop:

500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:45

Daniel Vandinja

Läs mer om Daniel Vandinja